24 Sep 2012

Pühapäev 24.09.12

Viimased nädalad on tabanud mind trenni ja aja ja energia põud. Kooli algus ja pikad päevad, on kahjuks oma nõudnud, aga ma ei ole veel alla andnud!

Olen üritanud võimalikult palju jalutada ja enda jalgu ravida, et lõpuks jälle uisud jalga saada. No haavad ei taha üldse paraneda! Ütleks isegi,e t hullemaks lähevad. Pärast kolme (või kahte) nädalat on isegi kõige pehmemate jalanõudega valus käia. Panin lõpuks villiplaastrid peale (kallis asjad on peaks mainima). Loodan, et nüüd läheb kiiremini/paremini.

Aga eile käisime jälle matkamas/orienteerumas. Alguses oli plaan minna Alstkivisse, aga siis otsustasime Vooremäele pilgu peale visata. Hästi tegime, et sinna läksime, sest minul oli küll väga fun.

Kõigepealt ei olnud mitte keegi meist seal varem käinud. Teadsime enam- vähem, kus see asub, aga ühe jutiga me kohale sinna ei jõudnud. Kõigepealt seisime enne Roiut tee ääres ja uurisime kolmekesi tagaistmel oma übercoolidest nutifonidest, kuhu me minema peame tegelikult. Ühestki masinast me vastust ei saanud. Otsustasime edasi sõita ja Roius kohtasime kohalikke, kes meid hea meelega kohale juhatasid. Õigemini, mis seal juhatada, sest Roius olid juba sildid üleval. Aga kohale me jõudsime.

Rada oli väga äge. Tahaks talvel seal kelgutada ja kui oskaks suusatada (ja meeldiks suusatada) võiks isegi suuskadega seal sõita. Alguses viis tee ainult ülesmäge. Tõmbas korraks hingeldama isegi. Pärast oli enamjaolt ainult langused. Sõime mustikaid, uurisime seeni, kuulasime rähne, põikasime metsa sisse ja möödusime mitmetest siltidest, mis ei olnud üldse motiveerivad, tegime pilte, tegime nalja, nautisime loodust ja jäime maastikuratturitele jalgu.

Mõtlesin, et lähen järgmine nädalavahetus ka rattaga sinna. Ma tean, et see rada on raske, aga kuskilt tuleb ju alustada! :) Vaatan, kuidas ilm ja tervis on, sest eelmise nädala alguses vaevlesin ma järjekordse neelupõletiku käes, mis õnneks möödus imelikult kiiresti.

Ornito-, müko- ja rähnoloogid erakogu

Olümpiakoondis erakogu

Distants: 5.69km
Aeg: 1h:41m:29s

No comments:

Post a Comment