4 Oct 2012

Neljapäev 4.10

Trenni tegemine on jäänud tahaplaanile. Ainuke vabandus on kool, kool, kool. Piisavalt hea, loodetavasti. Aga see eest jälgin toitumist ja üritan võimalikult palju igasuguseid kõhu- ja muid lihaseid treenida oma kodupõrandal.

Viimastel päevadel on kuidagi palju tulnud ette erinevaid situatsioone, kus olen pidanud kiirelt spurtima. A la bussi peale jooksma ja see on tekitanud alati kuidagi hea tunde jalgades ja tahtmise jooksma minna (UUDIS!). Alguses plaanisin reede peale selle lükata. Nimelt vaba päev koolist. Tegelikult oli küll reedel plaan uisutama minna, aga ilmateade hirmutas täna väga ära, eks homme vaatab, milliseks asi kujuneb. Igaljuhul, kui homme ei uisuta, siis lähen uuesti jooksma.

Täna pärast kooli sai Jannega läbi hüpatud Raadilt, tegime paar sügisest pilti. Pärast istusime minu juures, jõime teed, rääkisime juttu ja kui Janne koju sai saadetud istusin maha ja hakkasin telekat vaatama, aga ma ei tahtnud kuidagi õhtut raisku lasta ja panin ruttu trenni riided selga, et see tahtmine üle ei jõuaks minna, ja suundusin õue. Kiirustades unustasin muidugi pulsikella kapi peale.

Aga väga mõnus oli. Ei seadnud mingit hullu eesmärki endale. Tahtsin lihtsalt järgi proovida, kas see väike tahtmine, mis mul tekkinud oli, on päris ja kas jalad ikka on veel elus pärast mitte välja teenitud puhkust. Tahtmine oli täitsa olemas ja jalad liikusid ka ilusti. Paremini kui tavalialiselt isegi. Pärast 2 km hakkas aga päris hullusti pistma ja seega tegin vahepeal kiirkõndi vahele. Siis jälle jooksin ja siis jälle kiirkõndisin.

Ühesõnaga, jäin rahule. Pole end joostes kunagi nii normaalselt tundnud, aga täna läks tee kuidagi väga kiiresti ja libedalt. Võib-olla oli asi selles, et ma ei püstitanud endale mingit eesmärki alguses ja mõtlesin, et teen nii nagu jaksan ja tahan ja tunnen. Võib- olla tahtis viimasel ajal domineerinud negatiivne emotsioon lihtsalt välja saada.

Aeg: 30m:33s
Distants: 4.37 km

No comments:

Post a Comment