22 Apr 2013

220413

Jaaaaa trummipõrin....täna avasime Astiga oma välirulluisuhooaja. Ajasin end kell 7 voodist välja, tegin oma toimetused ära ja tsipa enne kaheksat istusin ratta selga, et sõita Tamme staadionile. 8:10 olin juba uisud jalas ja alustasin oma sõitu. Ja see oli nii suurepärane! Talve läbi saalis hõõrumine on nii ära väsitanud, et see, et alguses tsipa jahe oli, mind absoluutselt ei heidutanud! Pulss muidugi hüppas kohe väga lakke.

Tegelesime täna teravuse harjutamisega. Iga ringi peal üks lõik kiirendust, lõpuks kaks lõiku ja viimane harjutus oli iga teise ringi lõpus minul ülesanne Astist mööda kiirendada. Neljanda seti lõpuks oli jalg juba päris pehme, aga vaim oli kange! :) Pärast uisutamist tegime mõned kiirendused veel joostes. No ma ei oska joosta. :D Tõsiselt naljakas oli. Kui vaatasid, kuidas treener Lauri ette näitas, tundus see nii loomulik, ise hakkasid proovima, siis ei tahtnud kuidagi jalg õigesti maad puudutada. :P (Väga lambine tähelepane, onju! :D ) Aga kokku sai umbes 1h 45min sõidetud/joostud. Kell läks kinni vahepeal, ei oska täpset aega öelda, aga uiskudel, sai sõidetud päris palju:

Aeg: 1h 14min 58sek
Distants: 21,94 km
Avg kiirus: 17,6 km/h
Max kiirus: 27,9 km/h

Erakogu Hoidke alt, me paneme kinni!!

Erakogu

Erakogu Hommikune treening on parim algus päevale!

Erakogu Minu kaks parimat sõpra!

Aga eelmine reede sai siis sünnipäeva ka peetud. Peo teema oli "Me lähme Olümpiale" e tuli end riietada sellise spordiala esindajaks, mida sa kunagi proovinud ei ole. Osad olid seda reeglit järginud, osad tulid lihtsalt kerge sportlashõnguga. Kes meil siis lõpuks olid seal: staargolfar, seksikas mootorrattur, amatöörmiim, lapsekandja, ujuja, riistvõimleja, hantlitõstja, vuntsikasvataja, kiirlüpsja ja kiirkuduja. Sai vist nüüd kõik nimetatud. Allpool on pilt ka meist (kiirkuduja tegi pilti). Mõnus õhtu oli. Nii vaikset sünnipäeva pole ammu olnud. Kuulasime muusikat (elmarit), naersime, mängisime Aliast, sõime ja jõime ja olime lihtsalt mõnusat! Aitäh teile, kes te end kohale vedasite!!

Erakogu Eesti Olümpiadelegatsioon 2024.

Ja laagri treeningkava tuli ka välja natuke aega tagasi! Ei jõua jätkuvalt ära oodata!


Ja mu põlv on täitsa kena juba. Haav hakkab kokku kasvama ja valu enam väga ei ole. Õhtu lõpuks, kui päev otsa on jala peal oldud, annab ikka kergelt tunda, aga täna trennis ei olnud erilist märki sellest. Kõige rohkem teeb jätkuvalt haiget see koorik, mis liikuva koha peal on.

Ja siis veel mõned pildid tegevusest, mis mul pea selge aitab hoida kooli kõrvalt. (Pildid erakogu)Olge mõnusad,
Liisu

Ja natuke muusikat ka.

No comments:

Post a Comment