29 Apr 2013

Aprill aprill.

Järgnev postitus ei saa olema midagi erilist. Lihtsalt võtan oma aprilli kuu kokku.

Aga enne natuke tänasest trennist. Esamspäev- rulluisutamine. Jälle Tammel. Sõitsime end soojaks. Siis 4 ringi rahulikult, sammu venitades, kätega tööd tehes. Seejärel oli 5x150m koha pealt kiirendused nii kiirelt kui jaksad. Ikka samad vanad vead- põlvest alla ja põlved kokku. No nad ei lähe kokku mul, lihtsalt ei lähe. Siis oli vist veel 4 ringi rahulikult, sammu venitades ja kätega tööd tehes. Lõpuks tuli 6 ringi rahulikult aeroobse tsooni alumises otsas, siis tuli 6 ringi aeroobse tsooni ülemises otsas. Peale ring rahulikult pulss alla ja siis uuesti 6 ringi aeroobse ülemises otsas.

Jalad olid küll eilsest rattasõidust väsinud. Eriti põlved. Need andsid juba siis tunda, kui kodust ratta selga istusin, et Tammele sõita. Aga muidu oli mõnus ja rahulik. Üksinda on lihtsalt tüütu tiirutada.

Aga homme tuleb vaba päev ja kolmapäeval plaanime Astiga hommikul ratastega Otepääle laagrisse sõita. Tuleb huvitav reis, sest no see profiil on mulle kindlasti üks suur katsumus. 

Kuna homme on puhkepäev, siis saan juba täna oma kuu kokku võtta ja rahulikult laagrit ootama jääda.

Uisutamine
Distants: 131 km
Aeg: 10h:19m:04s

Ratas
Distants: 73.95 km
Aeg: 3h:30m:29s

Suusatamine
Distants: 17.24 km
Aeg: 1h:58m:25s

Kõnd
Distants: 15 km
Aeg: 2h:30m:00s

Jõud
Aeg: 1h:35m:00s

Jooks
Distants: 6.86 km
Aeg: 51m:44s

Kokku
Distants: 245 km
Aeg: 20h:44m:42s

Kokkuvõtteks ütleks, et aega võiks rohkem olla, aga kuna ma aprilli alguses veidike viilisin, siis ongi see number täpselt nii väike. Nüüd tuleb end kokku võtta. Tegelikult oleks pidanud seda juba ammu tegema. Aga oleks on paha poiss!

Olge mõnusad ja Otepääl näeme. Katsun seal ka interneti olemasolul teid kursis hoida. Kui netti ei ole, siis kirjutan asjad ikka valmis ja postitan lihtsalt hiljem. (:
Pildid Erakogu.

No comments:

Post a Comment