1 May 2014

Vihma sajab, kõik ujub

Hommik. Kell näitas 7:45 kui kell helises. Väss oli suur, aga vaja oli kiirelt riidesse saada ja õue minna. Hommikujooks ootas. Jooksime metsavahele kuskile staadionile, tegime väikese hommikuvõimlemise ja jooksime tagasi otse hommikusöögilauda.

Pärast hommikusööki saatsime mõned tugevamad Viljandi järve jooksule ja ise läksime veel väikesele puhkusele. Plaan oli minna uisutama. Plaan oli hea, aga ilm ei olnud päri. Pool tundi enne trenniminekut hakkas sadama. Mehed, tugevad, otsustasid minna ratast sõitma. Meie naised suundusime jõusaali.

Väike soojendus jooksulindil ja siis panime kokku ühe ÜKE ringtreeningu ja tegime need 7 harjutust 5 ringi, vähemalt 15x igal ringil, läbi. Võttis ikka läbi küll. Mõned hüpped pingile ja üle selle, kükid, tasakaalu-jõu harjutused, kõht ja selg. Kõik sai soojaks. Pärast trenni käisime korraks Otepääl poes, tagasijõudes lõuna ja siis mõnus pooleteise tunnine unepaus. Nii hea uni oli. Isegi und nägin. Raske oli üles saada.

Õhtune trenniplaan oli panna plaan kokku pool tundi enne õhtust trenni. Kõik olenes sellest, kas vihma sajab veel või mitte. Arvata võib, et vihma sadas, aga see meie tugevaid ei häirinud. Enamus läksid Kekkose rajale matkama. Kaks sportlast (mina kaasaarvatud) otsustasid ujuma minna Pühajärve Spa'sse.

Ujuda on ikka vapustavalt mõnus. Jälle pean kahetsusega mainima, et ma lihtsalt ei jõua sellesse trenni väga tihti. Aga ujuda oli hea. Mõnus lõdvestus enne homset rullitrenni (loodetavasti rullitrenni). Loodame, et ilm peab, sest no me oleme siiski rulluisulaagris.

Pärast õhtusööki pakkisime end kõik autodesse ja sõitsime uuesti Pühajärve Spa'sse. Seekord oli meile broneeritud 2h bowlingus. Kaks esimest viset läks üle ootuste hästi, edasi läks kõik ikka no nii allamöge. Või siis pigem renni. Õnneks päris viimane ei olnud. :)

Erakogu 
 
 Erakogu

Aga nii väsinud ei ole juba tükk aega olnud, kui ma praegu olen. Peaks end magama ära keerama. Aga no magamisest, söömisest ja trennist enamasti need trennilaagrid ju koosnevadki. :)

Lõbus on, aga mõte ei lenda hetkel kuskile. Äkki homme on siin mõni külalisesineja.

Tänane trennisaak:
ÜKE 1h:30m 1.7km
Ujumine 35m 1.2km
Bowling (aktiivne puhkus) 2h

Palju päikest,
Liisu

No comments:

Post a Comment